TYPY TRÉNINKŮ

Seminář (společná lekce)

Pravidelná hodina každý týden pod vedením trenéra s přítomností i ostatních členů stejné výkonnostní skupiny na parketě. Jedná se o klasickou taneční lekci.

Individuální lekce

Jsou to hodiny navíc, které si člen bere v rámci rychlejšího růstu. Lekce probíhá pouze za přítomnosti člena a hlavního lektora, u kterého chce člen individuální lekce brát. Tyto lekce jsou zpoplatněny a jsou možné pouze po domluvě s daným lektorem. V Artimu má jedna individuální lekce 60 minut.

Open Practise

Simulace soutěže (soutěžní příprava). Tato událost probíhá pod vedením hlavního lektora/ů s možnou účastí diváků nebo párů z jiných klubů. Tanečníci jsou rozděleni do skupin, ve kterých pak chodí na parket a tančí sestavy či variace, které se v daných kurzech či individuálních hodinách naučili. Practise je velice důležitou součástí tanečního rozvoje. Více zde.

Volný trénink

Možnost tréninku z vlastní vůle člena klubu bez vedení lektora. Sály jsou volně přístupné v časy, které jsou uvedeny v kalendáři na webových stránkách taneční školy. O hudbu se přítomní dělí spravedlivě. V případě, že zde probíhá individuální lekce, rozhoduje o hudbě trenér, který lekci vede. Volné tréninky jsou ideální pro cvičení informací ze seminářů.

Workout

Workout je skupinový trénink, kde makáme na fyzičce jako v posilovně, ale pouze vlastní vahou. Jde o doprovodný trénink k tancování, který rozvíjí fyzičku, sílu, výbušnost i balanc. Skupinový workout vedený naší taneční školou máme jeden, hodinu týdně. To je samozřejmě nedostatečné, proto klademe důraz i na dodatečné samostatné domácí posilování tanečníků. 


SEMINÁŘ
SEMINÁŘ
INDIVIDUÁLNÍ LEKCE
INDIVIDUÁLNÍ LEKCE
OPEN PRACTISE
OPEN PRACTISE
VOLNÝ TRÉNINK
VOLNÝ TRÉNINK