JIRNY

Taneční pro dospělé


I v únoru pokračujeme oblíbeným cyklem tanečních pro dospělé v Jirnech u Prahy. Na nový rok jsme si pro Vás připravili tři úrovně těchto kurzů. Každý kurz se skládá z 10 lekcí (90 minut) a jedné prodloužené.

  • PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ - PONDĚLÍ 19:00 - 20:30
  • PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ - NEDĚLE 20:00 - 21:30
  • PRO POKROČILÉ - NEDĚLE 18:30 - 20:00

Začínáme 3. 2. a 4. 2. 2019!

Podrobný popis lekcí viz níže.


.


.

.

.

Místo výuky kurzu

Veškeré kurzy Tanečních pro dospělé se konají nedaleko od Prahy v Jirnech v nově rekonstruovaném sále nad hostincem "U Antošů" s příznačným názvem Kvapík.

Adresa: Brandýská 98, 250 90 Jirny

.

.

.

.

.

Náplň kurzu

Náplní jednotlivých lekcí jsou latinskoamerické tance - Chacha, Samba, Rumba, Jive, dále tance standardní - Waltz, Tango, Valčík, Foxtrot a Quickstep a tance lidové - Polka, Mazurka a v případě zájmu i Salsa či Bachata. Kurzy jsou určené jak pro zcela začínající páry, tak i pro páry, které jsou na parketě jako doma. V rámci hodin se zaobíráme samotnou teorií i praxí společenských tanců, dostaneme se ale také k zajímavostem společenského chování, nebo taneční historii. V průběhu kurzů Vás také čeká nejedno externí předtančení. Součástí kurzu je také možnost občerstvení u baru přímo na tanečním sále!

Organizace lekcí

Každá lekce (90 minut) obsahuje blok standardních tanců a blok latinskoamerických tanců. Obě části jsou odděleny 10 minutovou pauzou. V rámci jedné části se probírá nový tanec a opakují se všechny již probrané.

Každý pár má nárok na 10 lekcí a jednu prodlouženou. V případě nemoci, nebo nemožnosti se na lekci dostavit, je možné si lekci nahradit v jiném termínu (jiném probíhajícím kurzu).

Dress code

Lekce jsou vedeny ve formálním stylu, proto je žádáno společenské oblečení. Sako pro pány není potřeba, stačí košile či vesta. .


.

.

.

Výkonnostní úrovně


Taneční pro dospělé jsme na tento semestr rozdělili do dvou úrovní. Středně pokročilá úroveň je určena především párům, které mají za sebo začátečnické kurzy, nebo již středně pokročilé a tolik si nevěří do pokročilé úrovně. Pokročilá úroveň se liší především výběrem vyučovaných variací.

Ze zkušenosti z již absolvovaných kurzů si dovolujeme tvrdit, že úroveň kurzů spočívá spíše v rozsahu zkušeností samotných tanečníků (účastníků). Obsah látky i její náročnost se dramaticky neliší. Pokud váháte, zda kurz zvládnete, nebo zda je pro Vás vhodný, zvolte raději variantu, která se Vám časově hodí více. Všechny kurzy tanečních pro dospělé stojí stejnou částku a po dohodě Vás není následně problém přepsat do jiného termínu.

Pro úplné začátečníky otevřeme nový kurz v další sezóně (říjen 2019), ale můžete se přijít zdarma podívat na kurz střední úrovně, zda by Vám to vyhovovalo. Těšíme se na Vás!

Cena a způsoby přihlášení

Kurzovné činí:

  • 2990 Kč na pár
  • Cena za pár minus 300Kč při doporučení jiného páru, který k nám ještě nechodil*
* Sleva 300 Kč se sčítá! Max do 3 přivedených párů. Oba páry (doporučující i nový) napíší do poznámky při přihlašování od koho jsou / koho přivádí. Tato akce je platná neustále. Sleva platí pouze pro páry, které již náš kurz absolvovaly. Nový pár se musí přihlásit a zaplatit.


Přihlásit se můžete pomocí elektronické přihlášky zde: