Ballroom dance je umění. Umění patří na sál, ne do tělocvičny.


Studio Počernice

Chvalkovická 2031/47, Praha - Horní Počernice

V prvním patře Sokola Horní Počernice se nacházela multifunkční místnost určená pro školení, porady a prezentace. S velkou podporou Sokola Horní Počernice se nám vlastními silami podařilo tento prostor transformovat na krásné domácí studio, které má skvělou atmosféru.

Probíhají zde tréninky tří úrovní latinskoamerických tanců, tréninky street-dance a latinskoamerické tance pro ženy. Prostor lze využít na individuální lekce, workouty, nebo practisy. Nebude dlouho trvat a budeme mít nová zrcadla a krásné logo na stěnu. =)


Kvapík u Antošů

Brandýská 98, Jirny

Tento sál máme v paměti ještě za doby, kdy byl na zemi písek. Sdružení otevřených srdcí odvedlo a stále odvádí obrovský kus práce. Podařilo se jim skrze tento sál navrátit kulturu do Jiren ve velkém měřítku. Myslím, že se shodneme, že toto je nejkrásnější sál, který v současnosti využíváme. Jsme moc rádi, že můžeme tvořit umění v prostředí, které si zaslouží.

Probíhají zde taneční pro dospělé třech úrovní, taneční průprava dětí a Open Practise.

Kulturní sál Stodola

Na Chvalské tvrzi 3103/7, Praha - Horní Počernice

Kdysi tento prosto býval reálnou stodolou. Následně udělala městská část Horní Počernice krok směrem ke kultuře a započala rekonstrukci tohoto monstrózního prostoru. Stejně jako u sálu Kvapík, i zde jsme se procházeli po písku. Je to jen pár let zpět. Moderní prostor zahrnuje nádherný bar a profesionální zázemí.

Artimo zde pořádá taneční pro dospělé a společně s městskou částí pořádáme pravidelné tančírny. V prosinci zde máme Vánoční ples taneční školy.

Studio MaBalance

Petra Jilemnického 15/4, Brandýs nad Labem

Kousek od náměstí v Brandýse nad Labem se v přízemí jednoho domu nachází tento klenot. Útulný sál, ze kterého čiší nádech baletu. A to i díky zrcadlům a baletním tyčím. Stylové zázemí a malá recepce dodávají prostoru kouzlo, které tanec vyžaduje. Sál je nádherně podsvícen. Je to jediný sál, kde na naše tanečníky bude vidět z ulice! Jako ve filmech!! =)

Pochlubit se zde můžeme kurzy tanečních pro dospělé a taneční sportovní přípravkou latinskoamerických tanců.

Studio FitForma

Za Poštou, budova Školní 1974, Dobříš

Pokud se máme bavit o vybavenosti a multifunkčnosti sálu, máme zde jasného vítěze! Sál FitForma je součástí fitnes studia, a proto zde naleznete nejrůznější výbavu jako balanční desky, karimatky, činky, zrcadla, nebo také baletní tyče. I když je svou velikostí nejmenší, tančí se zde velmi příjemně. Má odpružené parkety, což je ten nejlepší povrch.


Horská chata Vilda

Jedlová 286, Jiřetín pod Jedlovou

Toto místo je srdcovka. Vilda je náš domov každý rok v rámci Artimo Summer Dance Campu. Je to místo na maximum nabité energií, jako stvořeno pro nás. :P Mimo zrcadlového sálu můžeme využívat ještě další dva sály přímo v chatě, kde bydíme. Dva největší sály jsou vybaveny barevnými světly a tabulemi. Každý rok vytěžíme tyto prostory na maximum. V roce 23 nás čeká již pátý ročník.

U Martina doma =)

Horní Počernice

Na tomto sále žádné kurzy nemáme. Všechny choreografie, které vyučujeme, ale musí někde vzniknout. Tento malinký domácí sál (3x4 metry) je základním stavebním kamenem Artima. Z bývalé ložnice se na sál transformoval již v roce 2014. Kromě sálu funguje také jako poradní místnost nebo sklad před Summer Dance Campem.

V koronavirové době také sloužil jako vysílací studio pro online tréninky.