Morální kodex Artimo

Artimo Club je členem Českého svazu tanečního sportu. Tím následujeme určitou vizi a pravidla. Jedním z nich je Etický kodex ČSTS. Doporučujeme přečíst. 


Chováme se slušně a dbáme na své vystupování.

  • Reprezentujeme nejen sami sebe, ale také své rodiče, taneční školu, případně pár či skupinu. Nejen na prvním dojmu záleží. Píšeme svou knihu, ze které se špatně maže. 

Pokora!

  • Všichni jsme žáci a dokud nebudeme mít v hlavě to co Walter Laird, budeme ke svým trenérům přistupovat s úctou a pokorou. Vždy. Zároveň si vážíme možnosti studovat toto krásné umění a uznáváme kořeny i původní myšlenky společenských tanců. Na soutěži fandíme i soupeřům! Jsou tanečníci jako my. Také začátečníky podporujeme!! 

Já jsem Artimo, my jsme Artimo...

  • Bez nás všech by Artimo nebylo nic. My všichni tvoříme klub, který nám na oplátku dává zázemí, které potřebujeme ke svému tanci a růstu. Ctíme dobré jméno Artima a staráme se o to, aby nám zde bylo dobře. Pokud nám něco vadí, řešíme to především s vedením. 

Dochvilnost je standard, ne bonus.

  • Děláme vše proto, abychom byli na místě s předstihem, zvládli se dostatečně připravit a začali na čas. Přijít občas pozdě není problém, být nespolehlivý už ale ano. 

Makáme naplno a bez ústupků!

  • Jsme tu proto, abychom se zlepšili. Volný trénink není na pokec, ale pro trénování. Posilujeme a protahujeme se pravidelně! Trénujeme i doma, jak to jen jde. Z každého tréninku chceme odejít lepší. Sledujeme taneční videa a vzděláváme se.

Není nám jedno, jak vypadáme.

  • Tréninkové oblečení je základ (obzvláště černé), vždy jsme učesaní a voníme. Dámské latinky mají zastřižený dlouhý pásek a pánské kalhoty mají gumičku pod podpatek. Kluci netančí v krátkých kalhotách a jiných barvách, než v černé a bílé (klubové tričko výjimkou). Nikdy nežvýkáme!

Vždy vybaven, vždy připraven.

  • Na tréninky nebalíme jen boty a oblečení, ale také kartáč na boty, malý ručník, deodorant, boty bez podpatku, případně hřeben, gumičku do vlasů nebo na pásek, chrániče. Náplasti se také hodí.