Free Workout

O co jde?

Nejsme profesionální fitness trenéři! Jsme parta tanečníků, co se rádi udržují v kondici. =) Rozhodli jsme se pořádat KRUHOVÉ TRÉNINKY a byli bychom rádi, kdybychom v tom nebyli sami! Co to je kruhový trénink viz níže.

Veškeré kruhové tréninky jsou zdarma!

HORNÍ POČERNICE

Kdy a kde?

Termíny doplníme zanedlouho ;)

Jako ideální místo jsme vybrali workoutové veřejné hřiště u školy Chodovická v Horních Počernicích. Hned vedle hřiště se nalézá běžecký ovál i neplacené parkoviště. Pokud cestujete MHD, vystoupíte na zastávce Ratibořická a když si popoběhnete, budete tam za 3 minutky.

Adresa: Chodovická 2250/36, Praha 20 (na konci parkoviště u školky, nejde přehlédnout)

Co je to kruhový trénink?

Jedná se o pomyslný okruh, kde na každém stanovišti pracujete na jiné svalové partii po určitý časový interval. Závislost cviků a jejich náročnost je odvozena od aktuální úrovně účastníků.

Náročnost

Jelikož se nejedná o kurz, ani o žádnou placenou službu, opravdu jede každý sám za sebe, tudíž si náročnost upraví sám. Cviky samy o sobě nejsou obtížné, záleží jen na kvalitě provedení a množství opakování. V našich kruháčích se najdou i fyzicky nezdatní lidé. V případě techniky jednotlivých cviků rádi pomůžeme a poradíme.

Vybavení

Jak již bylo zmíněno, nejsme workoutoví profíci, ale i tak máme kettlebell, balanční desku, TRX, posilovací gumy, švihadla a činky + samozřejmě využíváme vybavení workoutového hřiště. Mimo to máme tréninkový systém, aplikaci na měření času a spoustu energie!

Musím se nahlašovat?

Vůbec ne. =) Jednoduše příjdete a cvičíte. Žádná omezení nejsou.

Kdyby cokoli, brnkněte nám: 776 274 067