TANGO WORKSHOP
Jedinečné spojení Tanga Argentino a Tanga Ballroom

O co se jedná?

  • Jedinečná akce, kde se můžete naučit oba základní typy tanga - international i argentino.
  • Vhodné jak pro ZAČÁTEČNÍKY, tak pro mírně POKROČILÉ!!

Kdy a Kde?

  • Neděle 11. 11. 2018
  • Nádherný sál Kvapík U Antošů, Jirny u Prahy

Program

  • 17:00 Tango Ballroom
  • 18:00 Tango Argentino
  • 20:00 Milonga (tango tančírna)

.

.

Tango ARGENTINO


Argentinské tango je hudební a taneční styl, který pochází z konce 19. století ze dvou velkých přístavů oblasti Río de la Plata - Buenos Aires (Argentina) a Montevideo (Uruguay). Tango pravděpodobně vzniklo smísením lidové hudby řady evropských zemí a hudby místních kreolů, černochů a indiánů. Vyznačuje se vášní ale i nostalgií a melancholií. Tančírny tohoto tanga se nazývají Milongy.

Javier Antar a Patricie Poráková

Jsme Javier Antar a Patricie Poráková, tanečníci hledající "nedostižnou dokonalost". Hledáme dokonalou techniku tanečního propojení a nejlepší vyučovací metodu. Neustále pozorujeme vlastní intuitivní i vědomý tanec tak, abychom mu náležitě porozuměli a dokázali jej předat. Prvním výsledkem naší společné práce jsou naši pokročilí studenti v České Republice, především ti, kteří s námi jednou či vícekrát navštívili Buenos Aires.

.


Tango INTERNATIONAL


Tango je tanec pocházející z Uruguaye a Argentiny. Poté se rozšířil do ostatních částí světa, kde vznikly jeho další styly, včetně toho, který vznikl v Severní Americe a Evropě a který se tančí ve sportovním tanci, kde se řadí mezi soutěžní standardní tance. Soutěžní tango se vyvinulo konkrétně z evropského stylu - anglického tanga.

Martin HEJHAL s partnerkou

Jsem Martin Hejhal a působím jako leader a hlavní lektor Taneční Agentury Artimo a jsem držitelem vyšší taneční třídy ve standardních tancích. Za sebou mám mnoho soutěží, například Nuit de La Danse et de l'Elégance v Paříži. Následuji myšlenky Guye Howarda a Markuse Hiltona. Mým posláním je předávat taneční vzdělání tak, aby byl tanec pochopen správnou cestou, nejen fyzickou činností. Nadále se vzdělávám od těch nejlepších na světě - například Andrea Ghigiarelli a Sara Andracchio. =)TANGO WORKSHOP JIRNY

.


.