PASSION SPECIAL

Taneční pro dospělé - Jirny


Permiéra! Ještě před prázdninami pro Vás máme speciální kurz vhodný pro dospělé taneční páry. Ikdyž ho vypisujeme jako návaznost na taneční kurzy, tento je vhodný i pro úplné začátečníky.. vyučovat se budou tance, které v klasické nabídce nemáme!

SALSA  |  BACHATA  |  PASO DOBLE  |  FLAMENCO


    Konkrétní časy budou vypsány.


Podrobný popis lekcí viz níže.


.


.

.

.

Místo výuky kurzu

Veškeré kurzy Tanečních pro dospělé se konají nedaleko od Prahy v Jirnech v nově rekonstruovaném sále nad hostincem "U Antošů" s příznačným názvem Kvapík.

Adresa: Brandýská 98, 250 90 Jirny

.

.

.

.

.

Náplň kurzu

Náplň tohoto krátkého seriálu bude temperamentní kombinace tanců Salsa, Bachata, Paso doble a Flamenco. V klasických tanečních pro dospělé se tyto tance nevyučují a na plesech je také nezaslechnete, nicméně své získané vědomosti můžete následně uplatnit například v salsa klubech, nebo tančírnách! V průběhu kurzů Vás také čeká externí předtančení.

Organizace lekcí

Každá lekce (90 minut) obsahuje blok výuky samotného tance 1 hodinu a následuje 30 minut volného tance (salsa tančírny), při které Vám budou samozřejmě lektoři k dispozici.

Dress code

Lekce nejsou vedeny ve formálním stylu, proto není žádáno společenské oblečení. Můžete přijít v civilním oblečení, které Vám bude pohodlné a nebude Vám bránit v pohybu..


.

.

.

►  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY  ◄


Cena a způsoby přihlášení

Kurzovné činí:

  • 1700 Kč na pár 
  • 200 Kč na osobu jednotlivý vstup (400/pár)


Přihlásit se můžete pomocí elektronické přihlášky zde: