NÁŠ PŘÍBĚH

Taneční škola Artimo (Art in motion - umění v pohybu) vznikla v Praze roku 2017.  I přesto, že prvotní úmysl směřoval na profesionální dráhu dětí a juniorů, jsme v únoru 2018 otevřeli první 3 kurzy tanečních pro dospělé.

Následovaly kurzy pro ženy, dětské tábory, soustředění i taneční přípravka. Za necelé 4 roky jsme pro Vás otevřeli více jak 66 kurzů,
6 dětských táborů a několik workshopů.😊

Děkujeme, že jste s námi! 

Martin Hejhal a tým lektorů. 💕

.

Karolína Dufková

Lektor, manažer TŠA

Kája je manažerkou taneční školy a lektorkou tanečních pro dospělé. Vede přípravku v Brandýse. Aktivně tančí standardní
a latinskoamerické tance v taneční třídě B.

Linda Svátková

Lektor - street Jazz

Tanci se Linda věnuje přes 20 let, z toho má 15 let zkušenost s lektorováním profi skupin. Mimo tanec se od svých 4 let věnuje hře na housle a zpěvu.

Nikola Langerová

Externí lektor - latina

Aktivní tanečnice nejvyšší třídy M. Studentka zdravotnické školy. Pro Artimo působí jako externí trenérka a hlavní lektor na Artimo Summer Dance Campu.

Antonín Švejda

Lektor - taneční pro dospělé

Tanečník výkonnostních úrovní B/B. S Kájou Dufkovou tvoří pár. Aktuálně spolu vyučují taneční pro dospělé v Jirnech.

Nicola Petáková

Lektor - latina Dobříš

Držitelka vyšších tanečních tříd B/B v latinskoamerických i standardních tancích. Niki je studentka pedagogiky UK. V Artimu trénuje dobříšské kurzy!

Julia Sorokolit

Lektor - latina pro ženy

Aktivní tanečnice nejvyšších tříd M/M v tancích standardních i latinskoamerických. V současné době vyučuje na základní škole. U nás však vede latinu pro ženy. =)

Josef Růžička

Lektor - latina pro ženy

Cílevědomý a zapálený lektor na Dobříši! Student Přírodovědecké fakulty UK. Pro Artimo vyučuje latinskoamerické tance pro ženy.

Lucie Šebestová

Lektor - Summer Dance Camp

S Kryštofem Poláškem tvoří pár třídy A. Mimo latinskoamerických tanců tančí show-dance! Studuje pedagogickou vysokou školu. Stejně jako Kryštof působí jako externí trenér.

Kryštof Polášek

Lektor - Summer Dance Camp

S Lucií Šebestovou tvoří pár třídy A. Jako externí trenér k nám dojíždí z Ostravy. Aktuálně Kryštof studuje veterinární vysokou školu.

Martina Mlynářová

Asistent - taneční pro dospělé

Stejně jako Linda Šikolová je členkou výběrové formace The Latin Beat a aktivní tanečnicí skupiny PRO. Asistuje v tanečních v Horních Počernicích.

Linda Šikolová

Asistent - taneční pro dospělé

Stejně jako Martina Mlynářová je členkou výběrové formace The Latin Beat a aktivní tanečnicí skupiny PRO. Asistuje v tanečních v Horních Počernicích.

Anna Králová

Fotograf taneční školy

Mimo statusu hlavní fotografky pro naší taneční školu je Anna také členkou soutěžní formace The Latin Beat. Aktuálně je studentkou.

Lucie Peterková

Masér a fyzioterapeut

Lucka vystudovala fyzioterapii na ČVUT. V Artimu se stará o naše zdraví... Mimo to je držitelkou taneční třídy B a zkušenou tanečnicí street dance.

Partneři taneční školy! ❤️

SDRUŽENÍ OTEVŘENÝCH SRDCÍ

Webové stránky

SPOLEK PŘÁTEL TANCE A HUDBY

Webové stránky

Chcete porozumět našemu přístupu?

Čtěte blog!