O NÁS

Taneční škola Artimo (Art in motion - umění v pohybu) vznikla v Praze roku 2017. I přesto, že prvotní úmysl směřoval na profesionální dráhu dětí a juniorů, jsme v únoru 2018 otevřeli první 3 kurzy tanečních pro dospělé.

Následovaly kurzy pro ženy, dětské tábory, soustředění i taneční přípravka. Za posledních 5 let jsme pro Vás otevřeli více jak 80 kurzů, 11 dětských táborů a mnoho workshopů.😊

Děkujeme, že jste s námi!

Martin Hejhal a tým lektorů 💕

TÝM ARTIMO

Lucie Jirásková

Manažerka a produkční

Lucka se v Artimu stará o to, aby vše klapalo tak, jak má. Organizuje veřejné akce a koordinuje lektorský tým taneční školy. Mimo Artima je Lucka pedagožkou základní školy. 

Lenka Holá

Lektorka, manažerka

Lenka v Artimu pracuje na pozici finanční manažerky a vyučuje latinskoamerické tance. Dále je trenérkou na Summer Dance Campu. Je držitelkou třídy A a aktivní tanečnicí na mezinárodních soutěžích. 

Karolína Dufková

Lektorka, manažerka

Kája je manažerkou taneční školy a lektorkou tanečních pro dospělé. Vede klubové semináře v Brandýse nad Labem. Aktivně tančí standardní
a latinskoamerické tance v taneční třídě B.

David Muk

Lektor - taneční pro dospělé

Tanečník výkonnostní úrovně A. David vyučuje v tanečních pro dospělé a trénuje soutěžní páry formou individuálních lekcí. Působí v Artimu jako externí trenér. 

Veronika Černá

Lektorka

Verča je tanečnicí třídy C a aktuálně vede taneční přípravku a Beginners v Horních Počernicích a Jirnech. Mimo latiny tančí také aktivně street dance. 

Martina a Linda

Asistentky - taneční pro dospělé

Martina Mlynářová a Linda Šikolová jsou tanečnice latinskoamerických i standardních tanců a v Artimu působí jako asistentky lektora v kurzech pro dospělé. Spolu s tím se starají o bar na společenských akcích. 

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

„Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis.“

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

„Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis.“

Ondřej Dufek

Lektor v zácviku

Eva Chlebková


"Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis."

„Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis.“

Lucie Šebestová

Lektor - Summer Dance Camp

S Kryštofem Poláškem tvoří pár třídy A. Mimo latinskoamerických tanců tančí show-dance! Studuje pedagogickou vysokou školu. Stejně jako Kryštof působí jako externí trenér.

Kryštof Polášek

Lektor - Summer Dance Camp a PRO Camp

S Lucií Šebestovou tvoří pár třídy A. Jako externí trenér k nám dojíždí z Ostravy. Aktuálně Kryštof studuje veterinární vysokou školu.