NÁŠ TÝM

Janča Velkoborská

COO, Lektor

Jana  je zkušenou tanečnicí společenských, především latinskoamerických tanců, kterým se soutěžně věnuje již 6 let. Ve vlastní praxi i při přípravě a vedení svých klientů využívá také zkušeností a poznatků s krasobruslením, gymnastikou, baletem, aerobikem, skupinovými tanci a tenisem. Velkou inspirací a zážitkem, ze kterého čerpá, byla taneční účast na ME v krasobruslení v roce 2017. Janča studuje obor Andragogika a Personální řízení na Karlově Univerzitě. Inspiraci čerpá také v akreditované Montesorri škole.

Zbytek volného času tráví s přáteli, má ráda přírodu, umění a jídlo. ♥ Zastává názor, že tančit a pocítit radost z tance může každý, kdo se chce učit.

janca.velkoborska@artimo.cz

Nicol Petáková

Lektor

Nicol je lektorkou, choreografkou a aktivní tanečnicí  latinskoamerických i standardních  tanců. Pro Artimo vyučuje všechny kurzy latiny na Dobříši. Aktuálně je Nikča studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy a profesně se věnuje výchově dětí v mateřské soukromé škole.

Mezi její záliby patří četba a vzdělávání se v oblasti pedagogiky a hry na klavír. Velmi ji naplňuje práce s dětmi, kterou považuje za své životní poslání.

.

Niki Langerová

Lektor

Nikča je sice začínající lektorka, ale společenské tance tančí aktivně na profesionální úrovni již 9 let. Mezi hlavní úspěchy v oblasti sportovního tance můžeme řadit například účast na Mistrovství české republiky v latinskoamerických tancích, nebo zisk vyšší taneční třídy A. Její zaměření v Artimu jsou taneční pro dospělé.

Niki je studentkou Střední zdravotnické školy. Kromě tancování také aktivně sportuje.

Martin Hejhal

CEO, Lektor

Martin je tanečníkem již téměř 11 let. Lektorské činnosti se věnuje od roku 2009. Jeho největší úspěch je 64. místo na Mistrovství světa WDCAL z roku 2015. Jako lektor působil za svou kariéru v sedmi institucích a několik ročníků byl hlavním vedoucím letního tanečního tábora pro děti. Kromě pedagogického minima Martin studuje navazující studium v oblasti ekonomiky.

V současné době je vedoucím Artima. Mimo tancování se věnuje grafice, počítačům a moc rád připravuje sushi.

martin.hejhal@artimo.cz