Taneční pro dospělé

Taneční kurzy pro dospělé jsou zaměřeny na společenské tance standardní, latinskoamerické, polku a blues. Kurz je určen pro páry a trvá 10 opakování. Na konci cyklu se koná jedenáctá, prodloužená lekce. Styl tanečních je formální. Na konci roku pak pořádáme Vánoční ples taneční školy.

Soutěžní tanec LAT / STT

Soutěžní tanec bereme velmi vážně. Vytváříme podmínky pro rozvoj dětem, juniorům i dospělým. Pro jednotlivce i páry - nejedná se o taneční pro mládež! Pro členy klubu máme semináře latiny, pravidelné workouty, společné practisy, doškolovací semináře a tématické přednášky.

Více o tanečním klubu Artimo pokračujte na detail níže..

Street Jazz Počernice

Styl Street Jazz kombinuje klasické prvky tanců street dance, jazz dance a MTV. Kurzy jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro děti, které již tančily. Série má zpravidla 12 opakování. Dalším krokem jsou pak vystoupení, soutěže a možnost účasti ve výběrové skupině.

Latina pro ženy

Kurzy latinskoamerických tanců pro ženy jsou určeny pro samostatné ženy (mohou přijít i muži), které nemají partnera. Základ latiny (chacha, samba, rumba, jive) je zpravidla obohacen tanci salsa, bachata, flamenco, nebo paso doble. Průběh kurzů může být pojat formálně, nebo sportovně - záleží na dané skupině a lektorovi, jak se domluví. Jedná se o 12 opakování v cyklu.