Taneční pro dospělé

Taneční kurzy pro dospělé jsou zaměřeny na společenské tance standardní, latinskoamerické, polku a blues. Kurz je určen pro páry a trvá 10 opakování. Na konci cyklu se koná jedenáctá, prodloužená lekce. Styl tanečních je formální. V jednom semestru otevíráme 3 kurzy v Jirnech u Prahy a 2 kurzy v Horních Počernicích na Praze 9. Na konci roku pak pořádáme Vánoční ples taneční školy.

Děti a mládež

Veškeré kurzy pro děti a mládež jsou vedeny profesionálně se zaměřením na sportovní tanec. Nejedná se o taneční. Série má zpravidla 12 opakování. Kurzy jsou neformální. V rámci výuky je kladen důraz na technickou, fyzickou, ale i mentální přípravu. Dalším krokem jsou pak vystoupení, soutěže a možnost účasti ve výběrové skupině The Latin Beat.

Od září 2019 máme i kurz přípravky pro nejmenší (3-6 let). Tento kurz je pojat jako obecná pohybová průprava, která připravuje děti na případný postup do vyšších kurzů.

Latina pro ženy

Kurzy latinskoamerických tanců pro ženy jsou určeny pro samostatné ženy (mohou přijít i muži), které nemají partnera. Základ latiny (chacha, samba, rumba, jive) je zpravidla obohacen tanci salsa, bachata, flamenco, nebo paso doble. Průběh kurzů může být pojat formálně, nebo sportovně - záleží na dané skupině a lektorovi, jak se domluví. Jedná se o 10 opakování v cyklu.