Individuální lekce

Jedná se o nejefektivnější způsob výuky, při které se Vám profesionální trenér přizpůsobí dle vašich potřeb a požadavků.

Proč zvolit právě "individuálku"?

  1. Osobní přístup. Všechny páry nemusí mít stejný cíl. Trenér se Vám přizpůsobí, ať už budete chtít naučit základní kroky, nebo Vaše ambice budou mnohem vyšší.
  2. Kvalita. Osobní trenéři Taneční agentury Artimo jsou aktivní tanečníci vyšších tanečních tříd. Vyučujeme nejen správnou techniku, ale i umění párového tance jako takového.
  3. Časová flexibilita. Vzhledem k časové náročnosti dnešní doby velmi mnoho zákazníků ocení možnosti pružných termínů dle dohody s lektorem.
  4. Efektivita a cena. Již za zhruba 3-4 lekce dosáhne pár stejného základu jako v běžných tanečních kurzech.
  5. Tréninkový plán. V případě předplacení balíčku 5 lekcí nabízíme v případě zájmu bezplatnou konzultaci s vytvořením tréninkového plánu ZDARMA! Pokud chcete vědět více o tomto plánu, neváhejte nám napsat..

Kde vyučujeme?

Co se individuálních lekcí týče, jsme schopni vyučovat na více místech v Praze a okolí.

Za některé sály je příplatek poskytovateli, některé jsou zdarma. Záleží na Vašich možnostech a požadavcích. Vždy se snažíme najít optimum pro Vás, co se týče místa, času, lektora i ceny.

Avšak pokud máte svůj prostor, nebo jen dostatek místa v obýváku, není problém, aby lektor do rozumné vzdálenosti dorazil i za Vámi. Vše záleží na dohodě.

Cena a délka lekce

  • Základní cena 50 min - 400 Kč (pro účastníky kurzů 350 Kč)
  • Speciální místa - dle dohody.

V případě předplacení balíčku 5 lekcí nabízíme v případě zájmu bezplatnou konzultaci s vytvořením tréninkového plánu ZDARMA! Pokud chcete vědět více o tomto plánu, neváhejte nám napsat.

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám!

info@artimo.cz

+420 776 274 067