DOHLEDOVÝ TRÉNINK
Objevte novou formu tréninku!


Dohledový trénink je v česku relativně nová forma tanečního vzdělávání. Pro plné pochopení nejprve vysvětlíme dvě nejběžnější formy. Mimo Individuální lekce, semináře a dohledové tréninky ještě mohou probíhat volné tréninky, workshopy nebo přednáškové lekce. Informace o termínech dohledových tréninků a možnosti přihlášení naleznete na konci této strany.


Individuální lekce

Nejefektivnější formou výuky tance je bezpochyby "individuálka". Jedná se o trénink většinou na 45, 60, nebo 90 minut. Lektor / trenér se věnuje jednotlivci, nebo páru stoprocentně. Hlavní kouzlo spočívá v direktivních informacích, které jsou ušité páru na míru, a tak je dosaženo cíleného efektu za nejmenší možný čas. Více o individuálních lekcích a jejich nabídce ZDE.

Semináře

Klasická seminářová forma je k vidění například v tanečních kurzech, nebo kurzech pro děti. Z pohledu veřejnosti jde o nejběžnější formu. Jeden, nebo dva lektoři se věnují 60 nebo 90 minut skupině tanečníků.

Tato forma je výhodná zejména pro začínající a střední úroveň, jelikož lektor může hromadně podat informace, které jsou pro všechny stejné. Nevýhodou může být fakt, že každý má trochu jiné specifické chyby a není možné, aby se lektor trefil tématem tak, aby se to hodilo všem. Proto je vhodné kombinovat je s individuálními lekcemi, nebo dohledovými tréninky.

Semináře se většinou nabízí v balíku více opakování (jako taneční kurzy). Pokud je seminář pouze jednou a jeden, nazýváme jej spíše workshop.

Dohledový trénink

Pro plnohodnotné protrénování všech informací je zapotřebí, aby si páry nebo jednotlivci  "zatrénovali" také sami. Semináře ani individuální lekce toto neumožňují. Doma nemusí být prostor ani chuť a málokdo si pronajme sál sám pro sebe, aby si mohl zopakovat náplň ze seminářů. Navíc pokud se nejedná o pokročilé tanečníky, je také pravděpodobné, že něco bude špatně a chyby se tak akorát zažijí.

Dohledový trénink nabízí kombinaci individuální lekce a volného tréninku po dobu dvou hodin (120 min) pro přesně 5 přihlášených (pár nebo jednotlivec). Cena tréninku je za jeden pár nebo jednotlivce 450 Kč. Částka tedy obsahuje pronájem sálu za 2 hodiny a aktivitu trenéra, který podává právě direktivní informace. (individuální lekce je za 400 - 500 Kč za 1 hodinu).

Lekce není vedená globálně, nezáleží na věku ani úrovni a každý pár může trénovat i jiný tanec! Trenér / lektor pravidelně všechny obchází a pomáhá dle potřeby - máte tak dostatek prostoru sami na sebe beze stresu. Hudbu ovládá trenér tak, aby vyhověl všem.

Dohledový trénink je určen přesně pro pět párů - ani více, ani méně. Jde o vyvážený poměr financí vůči sálu a udržení kvality předávaných informací. Termíny budou vypisovány průběžně a bez pravidelnosti. Pokud se naplní požadovaný počet do 12:00h předchozího dne, budou všechny páry informovány formou SMS, že se trénink koná, v opačném případě, že se nekoná.

V případě, že pár bude využívat dohledové tréninky nebo individuální lekce pravidelně, TA Artimo nabízí také vypracování tréninkového plánu ZDARMA.

Termíny a přihlášení

Na následující termíny se můžete přihlásit následujícím formulářem, mailem na info@artimo.cz, nebo telefonicky na číslo 776 274 067.

Přihlášení je závazné a je možné do 12:00 předchozího dne před tréninkem. Pokud se nebudete moci dostavit, je nutné se stejným postupem odhlásit! Při neodhlášení a nedostavení se na lekci bude po Vás požadována plná částka.


16. 9. 2018 - 18:00h

17. 9. 2018 - 20:00h

22. 9. 2018 - 10:00h


    Dohledové tréninky TA Artimo probíhají v tanečním sále Kvapík u Antošů (Brandýská 98, 250 90 Jirny). Lektorem je Martin Hejhal nebo Janča Velkoborská.


    PŘIHLÁŠENÍ