Co na sebe


Miniděti

 • Pro volný pohyb našich nejmenších doporučujeme legíny, obyčejné tričko, nebo body. Pro dívky ideálně zkombinovat se sukní. Kluci mohou tančit v teplácích. Na nohy by byly vhodné piškoty bez gumové podrážky nebo tenisky. 

Beginners

 • Beginners je sice začátečnická kategorie, nicméně jsme taneční škola a vizuál k latinskoamerickým tancům neodmyslitelně patří. Pro dívky doporučujeme bodýčko, nebo upnuté tričko, ideálně se sukní, nebo s legínami. Pokud máte delší vlasy, vždy s sebou noste gumičku!

  Chlapci také tričko, černé tepláky, nebo společenské kalhoty. Kratší kalhoty nejsou dovoleny. Veškeré oblečení bez potisku (vyjma klubového trička). Pro začátky ideálně černý set. 


  Na nohy ideální piškoty, případně časem soutěžní latinskoamerická obuv. (po dohodě s trenéry). 


  (PS. na první hodinu je to jedno, domluvíme se tam. =)) )

Rising stars

 • V této kategorii se již předpokládá, že je tanec brán vážně. Proto i oblečení by mělo být tanečního charakteru. K botám připadají v úvahu pouze silonky (či bez) a sukně, šaty, či taneční kalhoty. Na vršek taneční body, nebo crop top varianta. 

  Kluci pouze taneční kalhoty, nebo společenské kalhoty - černé. 

  Vše varianta bez potisku. 

  Pouze taneční obuv - latinskoamerické boty (ne taneční tenisky, ani practisky)

PRO

 • Pravidla stejná jako pro kategorii Rising stars, ale obohaceno o doplňky, větší důraz na tréninkový účes a celkový vzhled a styl.

  Obchody s tréninkovým oblečením