SEMINÁŘ SOUTĚŽNÍHO ČESÁNÍ

Následující seminář česání: neděle 26. 5. 2024 (15:00h), Radonická beseda, V Uličce 3


Soutěžní tanečníci se češou velice specifickým způsobem. Nejde pouze o estetiku, ale také o praktičnost a bytelnost účesu. Soutěžní účes také podléhá soutěžnímu řádu a pravidlům soutěží. Začínajícím tanečníkům vždy rádi pomůžeme a učešeme je, ale v Artimu je nás již mnoho a trenéři tu nemohou být vždy pro každého. 

Z tohoto důvodu pořádáme dvouhodinové semináře česání pro rodiče, tanečníky, kamarády a obecně každého, kdo se rád naučí česat. Každá zkušená ruka se v den soutěže hodí. 😉

Kdy a kde?

  • Semináře vypisujeme náhodně, nedržíme pravidelnost. Bývají tak 2x za pololetí. Termín bude vždy na této stránce, v kalendáři Artimo na hlavní straně a ve skupinkách na WhatsAppu.
    S místem je to stejné.

Co potřebuji s sebou?

  • Na seminář musíte přijít ve dvojici - česající a česaný (ideálně tanečník). Dále potřebujete vlastní fén a lak (ideálně černý Taft 10). Hřebenů na zapůjčení máme dostatek a pravidelně je dezinfikujeme. 

Co se naučím?

  • V počátku učíme základní soutěžní účes se zaměřením na kvalitu + obmotání culíku / copu. Na rozšiřujícím semináři se učíme různé typy drdolů.

Semináře česání jsou ZDARMA a jsou určeny pouze pro členy klubu. 


Mám zájem o seminář 26. 5. 2024, 15:00h!