Aktuality - historie

Psali o nás!

► Jsme moc rádi, že jsme mohli zanechat dojem, který se velmi pozitivně odrazil i v článku v nezávislém online časopise Jirenská Kavárna. I my děkujeme za krásné pololetí a těšíme se na to další. =) Do kurzů stále nabíráme!

Často kladené otázky

► Vzhledem k často se opakujícím dotazům z Vaší strany jsme se rozhodli pojmout vše trochu ze široka. Někdy není mezi lekcemi čas na rozsáhlé odpovědi, a tak si nyní všechna naše moudra můžete pročíst doma u kávy. =) Odkaz najdete ZDE, nebo prostřednictvím menu Artimo.

Workshop na Dobříši

► První z nové série workshopů proběhl v naší Dobříšské části =) Sešli se zde děti z Dobříše a okolí, Prahy i Jiren! Dvě hodiny jsme makali na balancu, sestavách a někteří se poprvé setkali s mentální průpravou. Další obdobný workshop se bude konat v Jirnech u Prahy zanedlouho!

Prodloužená tanečních kurzů

► Jako každý turnus tanečních pro dospělé, i v tomto proběhla závěrečná prodloužená. Tentokrát ve vánočním módu. =) Prodloužená se konala v neděli 9. 12. 2018 v KD Jirny. Za krásný večer moc děkujeme a těšíme se na další takové akce!

Ralf Lepehne Trophy

► Část našeho lektorského týmu - taneční pár Martin a Niki startovali na začátku listopadu v německém Bonnu na mezinárodní soutěži Super League AM RS Latin a probojovali se do finále!! V druhé soutěži brali taktéž krásné osmé místo. Gratulujeme!